A Touch Of Elegance

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 7 gasten
  • 3 bedden

Als u een vroege vlucht hebt vanaf New York, ligt A Touch Of Elegance op 10 km van John F. Kennedy International. Gasten kunnen gebruik maken van privé parkeergelegenheid in de buurt.

Dit appartement heeft een bank en is uitgerust met TV met satellietzenders en een flatscreen TV met satellietzenders, strijkfaciliteiten, en gemakken zoals airconditioning. Een kluis en een persoonlijk kluisje maken deel uit van de veiligheidsvoorzieningen op de kamer. Elke unit heeft bedden met niet-allergene kussens, hypoallergische kussens en anti-allergische zachte of harde kussens. Deze accommodatie heeft een apart toilet, een badkuip en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

Het appartement omvat een magnetron, een koelkast en keukengerei voor uw comfort. De accommodatie is ontworpen om gasten gemak en ontspanning te bieden, voorzien van koffie- en theevoorzieningen.

Een perfect verblijf is gegarandeerd met het appartement, gelegen in de Queens wijk, op circa 10 minuten rijden naar Red Storm Field. DeMerrick Boulevard & 115th Avenue bushalte is binnen 5 minuten wandelen ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near A Touch Of Elegance
Explore Rooms Jfk
Mobiele prijsaanbieding

Explore Rooms Jfk

1.3 km van de accommodatie
Modern Home: Near Jfk & Laguardia, Food Shops Mall & Train
Mobiele prijsaanbieding

Modern Home: Near Jfk & Laguardia, Food Shops Mall & Train

2.2 km van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
UBS Queens
Mobiele prijsaanbieding

UBS Queens

2.3 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven John F. Kennedy International
    8 km

    Treinstations

    Jamaica
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 11:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is A Touch Of Elegance apartment gelegen?
      A Touch Of Elegance apartment is in de wijk Jamaica gelegen, op afstand van ongeveer 3,2 km van Belson Stadium.
    • Hoeveel kost het om A Touch Of Elegance apartment te huren?
      Een overnachting in A Touch Of Elegance apartment kost $182.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van A Touch Of Elegance apartment?
      Populaire plekken in de buurt van A Touch Of Elegance apartment zijn onder andere Ohel Chabad Lubavitch, Belson Stadium, Resorts World Casino New York City.
    • Biedt A Touch Of Elegance apartment parkeergelegenheid?
      Ja, A Touch Of Elegance apartment biedt parkeerplaatsen in de buurt.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij het appartement?
      Het appartement ligt binnen 0,5 km van de luchthaven John F. Kennedy International.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van dit appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Guy R Brewer Boulevard & Claude Avenue en bevindt zich binnen 300 meter van dit appartement.
    • Heeft A Touch Of Elegance apartment een keuken?
      Bij A Touch Of Elegance apartment kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een magnetron, een koelkast en keukengerei.
    • Hoeveel gasten kan A Touch Of Elegance apartment huisvesten?
      A Touch Of Elegance apartment kan accommodatie voor tot 7 gasten aanbieden.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven John F. Kennedy International
    8 km

    Treinstations

    Jamaica
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    A Touch Of Elegance

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten